Yeniden Refah’tan Başkan Şahin’e Ziyaret

Tarih: 28 Kas 2020

Yeniden Refah Partisi Batman İl Başkanı Ziyaülhak Yamaç ve beraberindeki heyet, 3’üncü olağan kongrede yeniden başkanlığa seçilen Hüda Par Batman İl Başkanı Davut Şahin’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Yeniden Refah Partisi heyetini, Hüda Par İl Başkanı Davut Şahin, Merkez İlçe Başkanı Muhammet Şerif Durmaz ve partililer karşıladı. Şahin’e görevinde başarılar dileyen Yamaç, geçtiğimiz günlerde yapılan Hüda Par 3’üncü Olağan Kongresi’nin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Sıcak bir ortamda geçen ziyarette Batman’ın yerel sorunları ele alındı.

Hüda Par Batman İl Başkanı Davut Şahin, Yeniden Refah Partisi Batman İl Başkanı Ziyaülhak Yamaç ve heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şahin, “Siyasi partiler arasındaki ziyaretleşmeyi ve diyaloğu önemsiyoruz. Zira her siyasi partinin bir bakış açısı vardır. Dolayısıyla bir ilin gelişmesinin sağlanması, sorunlarının azaltılması için ortak paydalarda birlik olunmalıdır. İlin sorunlarının çözülmesi için siyasi partilerin birbirlerine gidip gelmesi önemlidir. Bu noktada iktidarında eli bilgi yönünden güçlenecektir.” ifadelerini kullandı.

Dedaş Cezaları ve Faturaları Denetlenmeli

Dedaş’ın yaşattığı mağduriyetlere de değinen Şahin, “Dedaş özelleşmesinden bu yana halkımızın çok ciddi sıkıntılar ve mağduriyetler yaşamasına neden olmakta. Dedaş’ı da denetleyecek bir mekanizmanın olması gerektiğini daha önce de söyledik. Bize göre Dedaş’ı denetleyecek müstakil bir denetleme gurubunun olması gerekir. Bu verilen cezalar ve faturalar denetlenmelidir. Halkımızın bu konudaki şikayetleri göz önünde bulundurulmalı. Bu sorunlar bir hakem heyeti tarafından çözüme kavuşturulması gerektiğini düşünüyoruz.” dedi. (İLKHA)


Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap