Milli Eğitimde Emeklilik Töreni Düzenlendi

Tarih: 16 Ara 2020

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğünde üç yılı aşkın bir süredir Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevini sürdüren ve emekliye ayrılan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Bahattin Atilla için tören düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen törene İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, İl Müdür Yardımcıları, Maarif Müfettişleri Koordinatörü ve Şube Müdürleri katıldı. Törende bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Kurtaran: “Değerli Arkadaşlar uzun yıllardır alnının akıyla devletimize hizmet eden ve bugün emekliye ayrılan Sayın Bahattin Atilla Müdürümüze emeklilik hayatında sıhhat ve afiyet diliyorum. Birlikte görev yaptığımız süre zarfında Bahattin Bey’in gerçek bir devlet adamı olduğuna şahit olduk. Kendisine verilen ve üzerine düşen her görevi bugüne kadar hakkıyla yerine getirdi. Batman Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu şekilde değerli bir çalışma arkadaşımız olduğu için gururlu ve mutluyuz. Bundan sonraki süreçte de her zaman kendisinin engin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmaya devam edeceğiz. Kendisinin de bu bilgi birikimi ve tecrübesini bizimle paylaşacağından eminim. Bu nedenle Bahattin Müdürümüze kurumumuzda bir oda da tahsis edeceğiz. Bu şekilde kurum olarak kendisinden ve tecrübelilerinden faydalanmaya devam edeceğiz. İl Müdürlüğümüzdeki görev süresi içinde göstermiş olduğu üstün gayret ve hizmetlerden dolayı tekrardan Sayın Atilla’ya teşekkür ediyor bundan sonraki yaşantısında sıhhat ve esenlikler diliyorum.” dedi.

Törende kısa bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Atilla ise: “Birlikte çalışmaktan onur duyduğum başta İl Müdürümüz Sayın Kurtaran ve siz değerli çalışma arkadaşlarım olmak üzere her kademedeki tüm meslektaşlarıma ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi. Yapılan konuşmaların ardından İl Milli Eğitim Müdürü Kurtaran emekliye ayrılan Atilla’ya teşekkür plaketi ve tablo hediye etti.


Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap