Instagram Paylaşımlarınızı İndirin

Tarih: 14 May 2020

Sosyal medyanın popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan instagram neredeyse fotoğraf albümümüz ve fotoğraf arşivimizin yerini aldı. En beğendiğimiz fotoğraflar, unutamadığımız anılar artık bu popüler uygulama üzerinde yer almaktadır. Telefonların değiştirilmesi, çalınması veya olası bir veri kaybının ardından fotoğraflarımıza ulaşamamız bizler için büyük bir hayal kırıklığı yaratmaktadır. Tam da bu noktada instagram arşivimiz imdadımıza yetişiyor. Elbette sadece yüklediğimiz fotoğraflar ile…

Fakat instagrama yüklediğimiz fotoğrafları cep telefonumuza yada bilgisayarımıza nasıl geri yükleyebiliriz? Ekran görüntüsü almak yada tek tek indirmek mümkün. Fakat büyük bir arşive sahip olanlar için, bu yöntem büyük bir zaman kaybına sebebiyet verecektir. Hepsini toplu bir şekilde indirmek; fotoğraflar, video, story, igtv paylaşımları… Evet tüm bunları tek seferde indirmek mümkün.

Instagram Fotoğraf ve Video Arşivini İndirme

Instagramda yer alan fotoğraf, video, story ve igtv arşivinizi kolay ve basit bir şekilde bilgisayarınıza veya telefonunuza indirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler; Ayarlar > Güvenlik > Veri İndirme seçenekleri kullanmanız. Veri indirme seçeneğini kullandığınızda instagram, hesabınızın şifresini girmenizi isteyecektir. Şifrenizi girdikten arşivinizi indirebileceğiniz bağlantı linki email adresinize gönderilecektir. Bu adresi kullanarak instagram bulunan fotoğraf, video, igtv ve hikaye arşivinizi kolaylık download edebileceksiniz.

1. Adım

 

2. Adım

3. Adım


Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap