Evini Silah Atölyesine Çeviren Şüpheli Yakalandı

Tarih: 04 Oca 2021

Gaziantep‘in Şehitkamil ilçesinde evini silah atölyesine çeviren şüpheli gözaltına alınırken, evde yapılan aramada 2’si kurusıkı 7 tabanca ve çeşitli aparatlar ile çok sayıda silah parçası ele geçirildi. İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, silah kaçakçılığı yapıldığı bilgisi üzerine Gaziler Mahallesi’ndeki bir eve operasyon düzenlendiği belirtildi. Operasyonda evde yapılan aramada, 2’si kurusıkı 7 tabanca ve çeşitli aparatlar ile çok sayıda silah parçası ele geçirildiği ve ev sahibi H.İ.Ç’nin gözaltına alındığı bildirildi.

Şehitkamil ilçesinde uygulama yapan polis bir aracı durdurmak istedi. Polisin “dur” ihtarına uymayan sürücü aracıyla kaçmaya başladı. Kovalamaca sonucu Hoşgör Mahallesi’nde yakalanan M.K’nin yapılan GBT sorgulamasında, silahla yaralama, gasp ve uyuşturucu ticareti yapma suçlarından arandığı tespit edildi. M.K. gözaltına alınırken araçta yapılan aramada ise 2 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

Çalıntı Araç İle Yakalanan 2 Şüpheli Gözaltına Alındı

Şehitkamil ilçesi Eyüp Sultan Mahallesinde uygulama yapan polis bir aracı durdurmak istedi. Polisin “dur” ihtarına uymayan sürücü aracıyla kaçmaya başladı. Kovalamaca sonucu yakalanan H.D. ve R.A’nın aracı çaldığı tespit edildi. Şüpheliler gözaltına alındı. (İLKHA)


Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap