2021 Gençlik ve Spor Yılı Olacak

Tarih: 04 Oca 2021

2020 yılında pandemi koşullarından dolayı sportif ve gençlik projeleri başta olmak üzere, kültürel, sanatsal, mesleki, sosyal ve eğitsel çalışmaların istedikleri gibi olamadığını belirten Batman Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, 2021 yılının verimli geçmesi için canla başla çalışacaklarını söyledi.

Özperk yaptığı açıklamada; “Ülkemizde ve Dünyada Covid-19 hastalığının bitmesi için dua ediyoruz. 2020 yılındaki birçok projemizi 2021 yılına bıraktık. Allah’ın izniyle yeni yıl spor ve gençlik adına dop dolu geçer. İl Müdürlüğü olarak merkez ve ilçelerimizde sportif ve gençlik faaliyetlerimize ağırlık vereceğiz. Bunun için tüm ekibimizle halkımızın her zaman hizmetindeyiz.” dedi.

2020 yılındaki pandemi sürecini tesis yatırımlarının kısa zamanda bitmesi için fırsata çevirdiklerini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, merkez ve ilçelerde birçok tesisi bitirip hizmete hazır hale getirdiklerini söyledi. İl Müdürü Özperk; “Pandemi sürecinden dolayı tesislerimizi kısıtlı olarak kullanıyorduk. Yapımı devam eden onlarca tesis projemizi, yasaklarda fırsata çevirip kısa zamanda bitirilmesini sağladık. Merkez ve ilçelerimizde hayata geçirilen projelerle gençlerimiz her alanda rahat bir nefes alacaktır. Tesislerin yapımında emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.


Henüz Yorum Yapılmamış

Yorum Yap